Klávesové zkratky na tomto webu - základní Na obsah stránky Hlavní strana
Trnova 213, Trnova, Czech Republic

Volejte: 774 811 881

NONSTOPLINKA

+420 774 81 18 81

Více v sekci Kontakty

O nás

Petr Vodička,jednatel

Petr Vodička, jednatel

Vznik

Firmu Elemonta s.r.o. jsem založil koncem roku 2008 jako přechod na obchodní společnost po skončení sdružení podnikatelů AD systémy. Do tohoto sdružení jsem přinesl činnosti z mého předchozího působení, tj. vratová technika a elektronické zabezpečení a to jsou i dnes stěžejní produkty Elemonty.

Současnost

Během mé činnosti v AD systémech jsem pro sdružení získal autorizované zastoupení Olymps Door, partnerství v projektu OKO1 a zastoupení Sot-Eko. Tato partnerství položila základní stavební kámen pro to, abychom se za relativně krátké působení Elemonty stali doporučovanou montážní firmou zabezpečovacích systémů Jablotron a vratové techniky širokého sortimentu.

Vybudovali jsme vzorkovou kancelář – prezentační místnost, kde si mají zákazníci možnost osahat a vyzkoušet plně funkční systémy.

V roce 2013 jsme rozšířili spolupráci s dodavatelem sekčních garážových vrat TOORS, kterou bychom chtěli rozvíjet i nadále stejně jako spolupráci s naší stálicí v EZS Jablotronem. Ten se mezitím stal lídrem českého trhu ve svém oboru a my jsme hrdí na to, že jsme k tomu mohli přispět.

Motto

Líbí se mi, když neživá hmota v podobě různých kovů, plastů či drátků ožije v samostatně funkční celek. Taková automatická brána je pak vlastně jednoduchým kybernetickým organismem a servisní technik je pak chirurgem a neurologem v jedné osobě.

Vždy jsem rád pomáhal lidem a svojí činností jim přináším pohodlí a bezpečí. Jejich spokojenost je spokojeností mou.

Petr Vodička – stručný profil

Teoretické poznatky

Střední průmyslová škola elektrotechnická v Plzni se zaměřením na výpočetní techniku.

V rámci programu Baťa Junior Achievement reprezentant ČR v celosvětové ekonomické soutěži MESE.

Absolvent certifikátového programu aplikované ekonomie.

Fakulta aplikovaných věd Západočeské univerzity, zaměření kybernetika – 2 roky studia.

Fakulta ekonomická Západočeské univerzity – kombinované studium při zaměstnání, později při podnikání – 3 roky studia.

Praktické zkušenosti

Obchodní a realizační činnost v pobočce jedné z největších českých firem zabývající se zabezpečovací a vratovou technikou, kde jsem zastřešoval vše, co se týkalo elektronického zabezpečení a automatizace vrat a bran. Obchodní činnost navíc obsahovala garážová vrata a vjezdové brány.

AD systémy – sdružení podnikatelů

Sdružení jsem založil v roce 2006 s tehdejším kamarádem a šikovným autoelektrikářem. Smyslem sdružení byla komplexní nabídka služeb automobilových a domovních systémů. Po několika letech jsem však zjistil, že důvěra v mého kolegu vložená byla asi tak velká jako ztrátá, kterou jsem díky němu utrpěl. Staré ověřené pravidlo, že jeden je málo a dva moc, bylo znovu oprášeno. Nicméně všechno zlé, je pro něco dobré, získal jsem neopakovatelnou životní a lidskou zkušenost a hlavně – mohl jsem založit Elemontu. :)